Sprzedaż samochodów

Zajmujemy się sprzedażą wszystkich typów samochodów – zarówno europejskich, jak i azjatyckich i amerykańskich, osobowych oraz ciężarowych. Naszym głównym priorytetem jest sprzedaż samochodów z gwarancją techniczną. W razie potrzeby klienta, zapewniamy bezpłatne auto zastępcze.

Do każdego pojazdu dołączamy komplet dokumentów do jego rejestracji. Każdy z pojazdów, sprzedawany przez naszą firmę, posiada udokumentowany przebieg. Staramy się dostarczać jak najwyższą jakość naszych usług, dbając o dobro i bezpieczeństwo klientów.

Zakup samochodu krok po kroku:

1

Zapoznanie się z aktualną ofertą

2

Kontakt ze sprzedawcami pod wybranym numerem kontaktowym
  • Andrzej
    605 761 767
  • Maciej
    602 677 440

3

Pytania i odpowiedzi
Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie zadane pytania, istnieje możliwość przesłania dodatkowych zdjęć pojazdów na życzenie oraz krótkich filmów i skanów dokumentów

4

Rezerwacja samochodu
Umów się na wizytę lub skorzystaj z usługi dostarczenia samochodu. Rezerwacja odbywa się w formie bezzaliczkowej. Dowóz na wskazane przez Ciebie miejsce, to tylko koszt paliwa w dwie strony.

5

Dokonanie transakcji kupna-sprzedaży
W Auto Moto Centrum będzie to dla Ciebie proste i przyjemne! Wystarczy podać dane nabywcy, dokonać przelewu lub zapłaty gotówką, a wszystkie formalności zostaną dokonane w ciągu 30 minut. Jesteśmy w posiadaniu kompletów dokumentów do rejestracji pojazdu

6

Rejestracja i ubezpieczenie
Jeśli chcesz uniknąć stania w kolejkach i “biegania po urzędach”, zachęcamy do zarejestrowania pojazdu oraz kompleksowego ubezpieczenia samochodu AC / OC / NW oraz za pośrednictwem biura znajdującego się w Auto Moto Centrum
  • Dobrze wiedzieć
Gwarancja na podzespoły
Firma Auto Moto Centrum zajmuje się sprzedażą wszystkich modeli samochodów. Kupując pojazd, zapewniamy gwarancję techniczną na podzespoły mechaniczne pojazdu na okres od 3 miesięcy do 2 lat.
Zaliczka, a rezygnacja z zakupu
W przypadku wpłaty zaliczki, a następnie rezygnacji z zakupu, cała kwota Twojej zaliczki jest zwracana w gotówce lub przelewana na Twoje konto.
Oryginalny przebieg
Auto Moto Centrum sprzedaje samochody tylko z oryginalnym przebiegiem. Wiemy, że jest to dla Ciebie ważne, podobnie jak dla nas. Dlatego kupując samochody zwracamy uwagę na jego przebieg, by pojazd mógł posłużyć Ci jak najdłużej.

© Auto Moto Centrum. All rights reserved.
Powered by Libermedia.